O nas

Specjaliści w swoim fachu

Salony Jawor-Parkiet w Lublinie powstały z inicjatywy znanego na lokalnym rynku Studio podłóg z53. Oficjalnie działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku, jednak od lat budujemy silną markę i pozycję w regionie. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy sprostać oczekiwaniom różnych grup klientów. W dalszym ciągu pogłębiamy wiedzę, doskonaląc swoje umiejętności. Jesteśmy świadomi, że dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, wymagają stałego rozeznania w temacie. Obejmujemy swoim zasięgiem Lublin i okolice, aż do Warszawy. Działamy na dużą skalę.

z53 onas
Z pasji do parkieciarstwa

Studio Podłóg z53

Zapytacie, jak to wszystko się zaczęło? Połączyła nas wspólna pasja do parkieciarstwa.

Rozpoczęło się skromnie i niewinnie, jednak wiadomo początki nigdy nie są proste. Już pierwsze kroki w branży uświadomiły nam, że tym chcemy się w życiu zajmować. Tworzyć i dostarczać dla ludzi indywidualne powierzchnie do życia, dopasowane do osobistego stylu i codziennego rytmu. Na przestrzeni lat intensywnie chłonęliśmy wiedzę, żądni wyzwań i nowych doświadczeń, nie wiemy kiedy minęło te 30 lat. W międzyczasie zainwestowaliśmy i stworzyliśmy swoje wymarzone Studio Podłóg z53. I jesteśmy z Wami i dla Was!

W naszym studiu zapewniamy specjalistyczne doradztwo – rozmawiamy, podpowiadamy i sprawdzamy słuszność dokonanego wyboru. Gwarantujemy wysoką jakość usług związanych ze sprzedażą, montażem oraz renowacją.

Galeria
MONTAŻ W PIGUŁCE

Struktura i powierzchnia podłogi jest niezwykle istotna dla wyglądu i charakteru naszego domu. Wiemy, że to zakup na długie lata. Z myślą o tym poza sprzedażą, oferujemy również profesjonalny montaż z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wyeksploatowanie jest naturalną koleją rzeczy, ale to nam niestraszne. Zajmujemy się bowiem renowacją i pielęgnacją podłóg.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.